wtorek — Czerwiec 30, 2009

Sen.

Jak człowiek jest niewyspany od razu wszystkie problemy znikają. Nie ma się żadnych dołów (to akurat udowodnione, że trzy dni i noce bez snu powodują brak depresji przez co najmniej pół roku). Wszystko dzieje się na spowolnionych obrotach co też jest bardzo przyjemne bo ulubione płyty trwają dużo dłużej ( i tak na marginesie jest wreszcie czas żeby je  solidnie przesłuchać). Po za tym jak się mało śpi to można zostać kimś takim jak Margaret Hilda Thatcher.
Czego oczywiście nikomu nie życzę.

8 komentarzy do “Sen.”

 1. zero

  Trzy dni i trzy noce bez snu to biologiczna granica ludzkiego organizmu, po upływie tego czasu człowiek zapada w mikrosny niezależnie od stanu i położenia. ja z kolei nie życzę Tobie, żebyś to weryfikował.

 2. filip

  Chłopie to maturalna definicja. W życiu to się nie sprawdza. Jakbyś zorientował się nawet w medycznych rekordach to byś się dowiedział, że była pacjentka, która przeżyła 12 dni bez snu. I tak juz na marginesie te badania nie obejmują młodych rodziców.

 3. Ania

  ale O CO CHODZI z tymi dyzurami????
  I z tym niespaniem???
  Kolki zaczynaja sie dopiero po miesiacu…
  A moze on nie moze spac przez to durne imie?

 4. madafaka

  Z konopii się nie urwał więc to nie imię :P

  Ja mam majaki już po 20 godz. niespania.
  Więc każdy organizm reaguje jednostkowo.

 5. filip

  Po prostu śpi krótko, a żeby ktoś mógł się wyspać dwie godziny pełnym snem to druga osoba najlepiej jak dyżuruje. Chociaż dzisiaj już nikt nie dyżurował i super noc. Dwa spania po 3h. rano naprawdę cudowny dzień.

 6. Ania

  Gratuluje niedyzurowania.
  Jak jeszcze opanujecie sztuke karmienia przez sen, to bedziecie mieli wakacje pod grusza :)

 7. filip

  I przez sen przestaniemy wkładać obsrane pampersy do lodówki.

 8. Ania

  ‘narabane’ brzmi lepiej :)

Zostaw swój komentarz